Terenowa zbiórka krwi i kiermasz

Wielkanocny Kiermasz dla Bartusia Bartuś Przychodzki kontra SMA i terenowa zbiórka krwi dla Tomka już za nami. 

Wielkanocny Kiermasz dla Bartusia Bartuś Przychodzki kontra SMA i terenowa zbiórka krwi dla Tomka już za nami. Pomimo bardzo trudnego czasu i nowych obostrzeń udało się zrobić dzisiaj wiele dobrego. Do kiermaszowej puszki trafiło 2800,00 zł, krew oddało 21 osób, a 31chciało się podzielić tym najcenniejszym darem życia. To nasz wspólny sukces, sukces wielu osób, którym chcemy gorąco podziękować.
Dziękujemy: Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych w Bliskowicach, Klub Senior+ w Wymysłowie, Koło Gospodyń Wiejskich W Kopcu, Warsztat Terapii Zajęciowej w Piotrowicach, KGW Wymysłowiacy, Centrum Kultury w Annopolu, Anna Kwiaty Annopol - Jakubowice, Stowarzyszenie Wspólne Dziedzictwo, Joanna Babieracka, Anna Tokarska, Dominika Sobka, za przekazane ozdoby, pomoc i wsparcie. Razem z Wami dajemy SZANSĘ chorym dzieciom.

Pięknych ozdób i rzeczy przekazanych dla Bartusia mamy jeszcze trochę od jutra do czwartku będziemy je licytowali na naszym profilu. Zapraszamy i liczymy na Was

Za pomoc w organizacji dzisiejszej zbiórki krwi bardzo dziękujemy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi Kraśnik "Wystarczy Chcieć".